FAQ dla portali oferujących kupony zniżkowe i promocje

Mnie, mnie! Weźcie mnie!

Jeśli chcesz z nami współpracować – spełnij kilka naszych wymagań, a Twoje oferty pojawią się w naszym centrum kuponów i zniżek.

Usiądź, odetchnij głęboko i zacznij od napisania nam maila na adres z informacją o swoim portalu i jego adresie. Jeżeli masz gotowy plik z aktualnymi ofertami, to prześlij nam adres URL do niego. Sprawdzimy, ocenimy i napiszemy, czy jest właściwy, czy może jednak nie…

Jakie warunki muszą spełniać oferty na mojej stronie aby pojawiły się w GoDealli?

Jest ich kilka:

 • Zniżki wyświetlane na portalu muszą być ogólnodostępne. Wymagasz rejestracji, żeby móc przeglądać oferty? Sorry, nie dogadamy się.
 • Wymagamy regularnego publikowania atrakcyjnych ofert z rabatem o wysokości przynajmniej 30%. Chcemy współpracować z poważnymi graczami, oferującymi realne i wartościowe zniżki.
 • Okazje udostępniane w RSS muszą zawierać taką samą treść, jak na Twojej stronie. Nie akceptujemy tekstów w stylu „Po więcej informacji o ofercie zajrzyj na www.nazwaportalu.pl”.
 • Jakość ofert zintegrowanych portali jest na bieżąco monitorowana. Naciągane rabaty i sztucznie zawyżane ceny u nieuczciwych dostawców mogą skutkować wykluczeniem portalu.

W jaki sposób GoDealla dodaje zniżki?

Oferty są pobieranie z tzw. feed’a i publikowane automatycznie. Co godzinę jest aktualizowana data zakończenia promocji. W ten sposób sprawdzamy, czy zniżka nie została już czasami wyprzedana. Wszystko po to, aby Twoje oferty były cały czas dostępne.

Jakie są techniczne wymogi publikowania moich ofert?

Dla wyświetlania Twoich ofert potrzebujemy pobierać je z określonego feed’a. GoDealla akceptuje pliki w formacie JSON i XML. Opublikuj listę aktywnych ofert w jednym z tych formatów w kodowaniu znaków „UTF-8”.

Co musi zawierać mój RSS?

Najistotniejsze elementy to:

 • ID oferty
 • Tytuł i opis
 • Miasto
 • Cena nominalna / Cena po rabacie
 • Data zakończenia
 • Warunki realizacji i ważne informacje o ofercie
 • Adres URL oferty i adres usługodawcy
 • Zobacz przykład: XML lub JSON

Coś jeszcze? Tak - logotyp i link zwrotny

No tak. Chcemy, żebyś przesłał nam logo swojego portalu, najlepiej w formacie wektorowym, ewentualnie może być to format PNG o minimalnych rozmiarach 300x100px. Ponadto, chcemy, abyś zamieścił, w widocznym miejscu na Twojej stronie, link zwrotny (i naszego logopotwora!) prowadzący do godealla.pl. W stosownym czasie otrzymasz dalsze wskazówki (czyt. prześlemy Ci nasze logo).

Dobra dobra, a teraz do rzeczy. How much?

Model rozliczania jest korzystny dla portali zniżkowych, ponieważ pobieramy opłatę jedynie uzależnioną od efektów, jakie generuje nasza wyszukiwarka.

Jak mogę wyróżnić swoje oferty i zwiększyć sprzedaż kuponów?

Jest kilka sposobów. Napisz na aby dowiedzieć się szczegółów.

Promowanie Twoich ofert może odbywać się zarówna na stronach GoDealli (wyróżniona graficznie, zawsze pierwsza w kolejności) jak i w newsletterze (tzw. Oferta Dnia), który dociera do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców każdego dnia!

Nie mogę znaleźć ofert z mojego portalu, pomocy!

Codziennie dodajemy, sprawdzamy i aktualizujemy setki promocji (około 350 nowych okazji każdego dnia!). Przeszukujemy zasoby internetu i znajdujemy najwięcej portali, mamy najwięcej ofert i nieustannie pracujemy nad usprawnieniem i optymalizacją działania serwisu. Niestety czasami zdarzają się błędy lub inne niedopatrzenia.

Jak mawiają, „nie myli się ten, kto nic nie robi”. W razie problemów napisz do nas, a resztą zajmiemy się już my.

Kontakt dla partnerów

GoDealla Sp. z o.o.
ul. Różana 13/3, 61-577 Poznań.

+48 570 002 939

Współpraca:

570 002 939

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje turystyczne

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.