Więcej informacji o GoDealla

Kupony, rabaty, promocje…? O co w tym wszystkim chodzi?

Popularne w Polsce serwisy zakupów grupowych oferują każdego dnia towary i usługi po znacznie niższej cenie: zniżki sięgają od 50 do 80%. Tak znaczne rabaty są możliwe, kiedy usługodawca ma zagwarantowaną odpowiednio dużą liczbę chętnych na zakup. Sprzedaż dodatkowo stymuluje krótki czas trwania takiej oferty (ok 1-2 dni) oraz szybkie rozpowszechnianie się informacji o promocji w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Blip itp.)

Kupowanie promocyjnych produktów to przede wszystkim korzyści dla klientów, którzy w promocyjnej cenie mogą korzystać z usług ciekawych miejsc w swoim mieście (np. zjeść kolację w restauracji za połowę ceny, kupić bilet na mecz z 50% rabatem czy przejechać się gokartami płacąc 15 zamiast 35 zł), ale zyskują nie tylko kupujący. Dla właścicieli lokalnych biznesów jest to całkiem niezła promocja i gwarancja, że wydatki na nią poniesione “zwrócą się” w postaci prawdziwych klientów. Jest duże prawdopodobieństwo, że taki zadowolony klient powróci i opowie swoim znajomym - a to już dla usługodawców czysty zysk.

Jak działa Godealla?

To bardzo proste. Codziennie przeszukujemy i wyświetlamy najciekawsze oferty z portali zniżkowych, e-sklepów oferujących atrakcyjne wyprzedaże swoich kolekcji, a także bezpłatne kupony gotowe do wydruku i wykorzystania oraz kody rabatowe. Wśród naszych partnerów są takie portale, Groupon, Gruper, MyDeal, KupBon, FastDeal, Killerdeal, a także sklepy Agito, Answear.com, Deichmann, Zalando i wiele, wiele innych. Dysponujemy największą i najbardziej kompletną bazą kuponów zniżkowych w Polsce! Nad wysoką jakością bazy czuwają odpowiednie osoby, które dbają o to, aby wszystkie bony były poprawnie przypisane do kategorii tematycznych czy lokalizacji. Wszystkie kupony są dostępne także przez API zakupów grupowych, co pozwala na integrowanie ich z zewnętrznymi serwisami (sprawdź szczegółowe informacje dotyczące API kuponów.

Po co masz tracić czas na przeglądanie wszystkich sklepów i serwisów? Dzięki GoDealla.pl widzisz ich oferty na jednej stronie. Wygodne, prawda?

Aktualnie jesteśmy dostępni w ponad 900 miastach i miejscowościach w Polsce. Nasz zasięg stale się powiększa!

Aby przeglądanie ofert było jeszcze wygodniejsze, wyposażyliśmy serwis w dodatkowe funkcje. Jest ich naprawdę wiele i, jeśli dobrze je poznasz, z łatwością znajdziesz ciekawą zniżkę w swoim mieście. Najważniejsze z nich to:

 • Personalizacja zniżek i newsletter z ofertami, które Cię interesują. Dzięki szczegółowym kategoriom umożliwiamy odnalezienie faktycznie interesujących użytkownika bonów. Zapisując się do newslettera możesz oznaczyć kategorie ofert, o których chcesz być powiadamiany!
 • Bony w mojej okolicy (mapa). Z poziomu strony głównej błyskawicznie sprawdzisz dostępne w Twojej okolicy kupony do restauracji/kina/pubu/SPA i wielu innych miejsc. Dzięki interaktywnej mapie czerpiącej z zasobów Google Maps obliczysz dystans do miejsca realizacji kuponu (nie zawsze przecież przejazd na drugi koniec miasta jest wart zachodu :-)).
 • Generowane w czasie rzeczywistym statystyki rynku zakupów grupowych. Szczegółowo analizujemy rynek, badając statystyki dodawanych, klikanych i sprzedawanych ofert., a także badamy efektywność poszczególnych serwisów grupowych. Wnioski, wykresy i raporty publikujemy na blogu oraz w prasie.
 • Szybka wyszukiwarka oraz czytelny i przejrzysty układ. Wychodzimy z założenia, że odnalezienie ciekawych promocji powinno być przede wszystkim łatwe i przyjemne. Na pewno pomoże w tym szybka wyszukiwarka, która natychmiast po wpisaniu słowa przeszukuje bazę. Warto pomyśleć także o dopasowaniu widoku zniżek i rabatów do własnych upodobań; możesz dokonać wyboru spośród trzech opcji:
  • siatka ofert z dużymi, czytelnymi grafikami;
  • lista ofert;
  • mapa zniżek z naniesionymi punktami, wskazującymi dokładną lokalizację.
 • Suwak cen. Dysponujesz ograniczonym budżetem? Skorzystaj z naszego suwaka cen i wybierz interesujący Cię zakres kwotowy, a lista ofert zostanie automatycznie przefiltrowana.
 • Schowek. Jeśli zdarzyło Ci się natrafić na ciekawy rabat, ale nie miałeś w danej chwili czasu, aby przyjrzeć się warunkom oferty, możesz dodać kupon do schowka i wrócić do niego później.
 • Lista Top ofert. Codziennie prezentujemy TOP 5 najlepiej sprzedających się ofert: dwie ogólnopolskie i trzy regionalne (dostępne na stronie i w mailingu).
 • Ukrywanie ofert. To oczywiste, że nie wszystkie oferty (pomimo, że sporo tańsze) przypadną Ci do gustu i zechcesz z nich skorzystać. Kliknięcie w “ukryj ofertę” spowoduje przeniesienie jej do strefy ofert ukrytych i przy następnej wizycie już jej nie zobaczysz (nawet jeśli będzie nadal aktywna). W ten sposób widok na oferty jest bardziej przejrzysty: na pierwszym planie będą pojawiać się tylko nowe kupony.

Cały czas pracujemy nad rozwojem serwisu. Słuchamy naszych użytkowników i razem z nimi rozwijamy porównywarkę.

Skąd nazwa GoDealla?

Godzilla to pochodzący z Japonii potwór przypominający wielkiego jaszczura, znany głównie z filmów bohater kultury masowej (pierwszy film z Godzillą w roli głównej powstał w 1954 roku!). Imię potwora pochodzi od słów “God” (boski) i “Zilla” (zmutowana jaszczura), co w połączeniu daje “Godzilla”.... ach, no tak, odbiegliśmy od tematu.

U nas jest podobnie, to taka gra słów ze słowem (Go)Deal(la). “Deal” to nic innego jak oferta, którą widzisz na stronie głównej. Słowo “Deal” weszło w obieg mowy potocznej i jest dość często stosowane (jednak nie na tyle, aby użyć go w Scrabblach ;)).

GoDealla w mediach. Wyróżnienia i publikacje.

Jako eksperci od kuponów chętnie dzielimy się naszą wiedzą i danymi. Rynek zakupów grupowych to bardzo ciekawy temat, który wzbudza duże zainteresowanie dziennikarzy i mediów. Od czasu naszego startu możemy pochwalić się licznymi publikacjami (komentarze, analizy, wywiady) w największych mediach w Polsce. Na bieżąco dostarczamy najciekawszych informacji z rynku. Opisujemy zmiany oraz trendy. Trzymamy rękę na pulsie!

W 2011 roku nasz serwis otrzymał wyróżnienie od miesięcznika PC Format za najlepszą jakość. Zainteresowanych dziennikarzy prosimy o kontakt na prasa@godealla.pl.

Przykładowe publikacje:

GoDealla, jako pierwsza i jedyna na rynku wyszukiwarka zniżek, jest objęta badaniami Megapanel. Statystyki i popularność są badane przez firmę Gemius oraz ogólnodostępne w formie miesięcznych raportów.

Jak kupić ofertę?

Kliknięcie w dowolne miejsce (grafika, tytuł, cena, itd.) na ofercie spowoduje przeniesienie na stronę serwisu, gdzie dokonasz transakcji. Kupno oferty będzie możliwe dopiero wtedy, kiedy “uzbiera się” minimalna liczba osób chętnych do zakupu (ustalana przez usługodawcę w konsultacji z przedstawicielem serwisu grupowych zakupów). Coraz częściej jednak do realizacji oferty wystarczy sfinalizowanie transakcji i nie trzeba czekać na to, aż uzbiera się odpowiednia ilość chętnych.

W widoku ofert na liście (jedna pod drugą) przy każdej zniżce jest duży przycisk “Zobacz”. Kliknięcie spowoduje takie samo przekierowanie, jak wyżej opisane.

Serwis GoDealla.pl nie prowadzi sprzedaży kuponów, a jedynie pomaga wyszukać rabaty i przenosi użytkownika bezpośrednio na portal zakupów grupowych.

Wszelkie pytania dotyczące zakupionych kuponów należy kierować bezpośrednio do działów obsługi portali. Pełne dane teleadresowe naszych partnerów można znaleźć po kliknięciu w logo serwisu znajdujące się w stopce.

Co agreguje GoDealla?

Jesteśmy poszukiwaczami wszelkiego rodzaju zniżek i promocji. Wyróżniamy kilka kategorii ofert:

 • Oferty zakupów grupowych – Zniżki lokalne, czyli płatne kupony zniżkowe na usługi. Wybierz ofertę, która Cię interesuje, przejdź do serwisu, który ją udostępnia, zarejestruj się i dokonaj płatności. Po wykonaniu tych czynności stajesz się posiadaczem kuponu uprawniającego do zniżki.
 • Kupony turystyczne – GoDealla Travel - to oferty zakupów grupowych dotyczące turystyki, obejmujące zniżki i promocje na hotele, SPA, pensjonaty, wycieczki i pobyty w Polsce i zagranicą.
 • GoDealla Shopping – oferty zakupów grupowych dotyczące nie usług czy turystyki, ale konkretnych produktów. Dostępne są dla wszystkich użytkowników bez względu na miejsce zamieszkania.
 • Kupony rabatowe – służą dostarczaniu informacji o wyprzedażach, promocjach i ofertach specjalnych w sklepach internetowych. Po kliknięciu w wybrany kupon zostajesz przeniesiony na stronę sklepu, który go wyemitował. W ramce wyświetlamy dodatkowe informacje o ofercie, ograniczenia czasowe i kwotowe, a często także specjalny kod uprawniający do rabatu. Aby skorzystać ze zniżki, wprowadź kod w przeznaczone do tego miejsce w koszyku zamówień i obserwuj, jak kwota płatności maleje :-)

Więcej o idei shoppingu na naszym blogu - przewodnik po wyprzedażach

W jakiej technologii jest wykonany serwis?

Wyszukiwarka zniżek lokalnych i promocji online GoDealla.pl została zbudowana na framework'u Django (napisanym w języku programowania Python). Django jest nowoczesnym narzędziem open source służącym głównie do tworzenia zaawansowanych aplikacji webowych, w których największy nacisk położony jest na jakość, wydajność, szybkość tworzenia i łatwość rozbudowy. Możliwości zastosowań tego framework'a jest bardzo wiele. Z powodzeniem można wykorzystać to narzędzie do zbudowania np.:

 • portali i vortali internetowych,
 • serwisy społecznościowych,
 • aplikacji wewnątrzfirmowych, np. działających w sieci ekstranet, intranet
 • aplikacji na zamówienie - dedykowanych systemów, np. CMSów, czy CRMów.

Za kompleksową realizację i wykonanie odpowiada poznańska agencja interaktywna Merix Studio specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach webowych. Agencja działa na rynku międzynarodowym, a w grupie jej klientów są takie marki jak: Volkswagen, HSBC, KLM, The Independent, Deutsche Post, M&S, Tesco, Billabong, Grupa Nokaut, Pepco, Zagłębie Lubin, Morliny, Diamant, Fundacja Dzieci Niczyje i wiele innych.

Informacje o właścicielu

Właścicielem serwisu GoDealla.pl jest GoDealla Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Różana 13/3, 61-577 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000406039, z kapitałem zakładowym wynoszącym 5.000 zł (pięć tysięcy złotych), NIP 7831685435.

Właścicielem serwisu GoDealla.pl jest GoDealla Sp. z o.o.

GoDealla Sp. z o.o.
ul. Różana 13/3, 61-577 Poznań.

+48 570 002 939

Współpraca:

Problemy i sugestie:

Kontakt dla prasy:

Kamil Kaniuk

Logo serwisu:

Pobierz logo »

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje turystyczne

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.